Gastronomia w Gdańsku

(19)

Zabawa tradycyjną polską kuchnią ze smakami i aromatami kuchni europejskiej

Bistro Pobitegary na gdańskiej Oliwie to zabawa tradycyjną polską kuchnią ze smakami i aromatami kuchni europejskiej - zaprasza współwłaścicieli i zarazem szef kuchni Rafał Brzoskowski. To t... więcej »

ul. Bitwy Oliwskiej 34, Gdańsk

Kuchnia polska w połączeniu z najlepszymi smakami z różnych regionów Europy

Restauracja Swojski Smak w centrum zabytkowego Gdańska. Miejsce, gdzie można delektować się tradycyjną kuchnią polską w połączeniu z najlepszymi smakami z różnych regionów Europy. Ws... więcej »

ul. Heweliusza 25/27, Gdańsk

pierogi tradycyjne, jak i pierogi różnych zakątków świata

Pierogarnia Mandu Gdańsk Główny oferuje zarówno pierogi tradycyjne, jak i pierogi różnych zakątków świata - mieszanka rutyny, młodości, pasji, perfekcjoinizmu, elementy... więcej »

ul. Elżbietańska 4/8, Gdańsk

Dania inspirowane kuchnią europejską

Mon Balzac w Gdańsku - menu, dla którego inspiracją pozostaje kuchnia europejska - opiera się na tradycjach włoskich czy akcentach francuskich. Popołudnia i wieczory to czas spotkań towarzy... więcej »

ul. Piwna 36/39, Gdańsk

Piwa własnej produkcji: PILS, PSZENICZNE, DUNKEL, ALT, MARCOWE, PSZENICZNE CIEMNE, PORTER BAŁTYCKI, BOHEMSKIE CIEMNE, DRY STOUT, MILK STOUT, RED ALE, MILD, BITTER, AMERICAN WHEAT, AMARICAN LAGER. więcej »

ul. Piwna 50/51, Gdańsk

Kawy, herbaty, czekolady, desery

Pikawa - kawiarnią o klimatycznym wnętrzu - kawy, herbaty, czekolady, nietuzinkowe desery i ciasta. więcej »

ul. Piwna 14/15, Gdańsk

Tradycyjna kuchnia polska

Karczma Piwna Gdański Bowke to niepowtarzalne miejsce, w samym sercu starego Gdańska, idealne na spotkanie z przyjaciółmi lub rodzinny obiad. W restauracji Gdański Bowke, każdego dnia, wypi... więcej »

ul. Długie Pobrzeże 11, Gdańsk

Whisky, Guinness, Piwa, Drinki

Pub U Szkota na gdańskiej starówce - na gdańskiej multum ciekawych ludzi, dużo miejsca, fajna atmosfera, ogromny wybór alkoholu! więcej »

ul. Chlebnicka 9/12, Gdańsk

Dania kuchni włoskiej

Pizzeria Napoli w Gdańsku - orginalna włoska pizza oraz dania kuchni włoskiej, szeroki wybór sałatek i przystawek z owoców morza. Oprócz pizzy krem z pomidorów z kapką b... więcej »

ul. Długa 62/63, Gdańsk

Masz dość dyskotek? Nie masz gdzie spotkać się ze znajomymi? "No to cyk" ugości Ciebie i Twoich znajomych zmrożoną wódką, piwem w kuflu i polskimi przekąskami a wszystko to w niskich cenach.... więcej »

ul. Chlebnicka 2, Gdańsk

Burgery

ORGINAL BURGER TO MAŁA, RODZINNA RESTAURACJA W SERCU GDAŃSKIEGO STAREGO MIASTA. DO PRZYRZĄDZENIA NASZYCH BURGERÓW UŻYWAMY 100%, DOJRZEWAJĄCEJ 14 DNI WOŁOWINY Z GATUNKU ABERDEEN ANGUS. PARZON... więcej »

ul. Długa 47/49, Gdańsk

RETRO - kameralna kawiarnia na gdańskiej Starówce. Można tu wypić dobrą kawę z polskich i zagranicznych palarni, parzoną również metoadami alternatywnymi. Do tego ciasta własnego wypi... więcej »

ul. Piwna 5/6, Gdańsk

Kuchnia włoska

La Cucina po włosku znaczy "kuchnia" i tu znajdziesz wszystko, co najlepsze w kuchni włoskiej. Włoska kuchnia jest bardzo zróżnicowana, jednak są dwie cechy, które łączą wszystkie pot... więcej »

ul. Szeroka 86, Gdańsk

Pułapka - wpadnij na piwo!

Pułapka słynie z dobrego piwa, jägerbomb i niepowtarzalnej atmosfery. Z 10 kranów leje się tu piwo z polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych, z jedenastego - zmrożonego... więcej »

ul. Straganiarska 2, Gdańsk

Dania kuchni europejskiej: polskiej, włoskiej i francuskiej

Restauracja Harmonia w Gdańsku w Domu Muzyka, przy Starym Mieście. Szef kuchni naszej restauracji dba, by wszystkie dania powstawały wyłącznie ze świeżych i starannie wyselekcjonowanych składnik&o... więcej »

ul. Łąkowa 1-2, Gdańsk
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00